Masz zadłużenie? To nie koniec świata. Sprawdź jak możesz poprawić swoją sytuację.​

Ważny jest plan działania. Jeżeli dostałeś nakaz zapłaty lub wyrok, nie zwlekaj, gdyż czas gra na Twoją niekorzyść. Jeżeli prowadzona jest przeciwko Tobie egzekucja, nie załamuj się – podejmij aktywnie działania. Przysługuje Ci skarga na czynności komornika oraz powództwo przeciwegzekucyjne. 

Nieodpłatnie przeanalizujemy Twoją sprawę i przygotujemy Plan działania (zawierający informacje o najlepszych dla Ciebie rozwiązaniach: oddłużenie, sprzeciw od nakazu zapłaty, upadłość konsumencka, skarga na czynności Komornika)

Z powodzeniem prowadzimy ogólnopolski projekt polegający na oddłużaniu (antywindykacji) od 2016 r. 

Pomogliśmy już wielu dłużnikom w sporach antywindykacyjnych z m.in.
  • Kruk S.A. (Prokura Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty);
  • Kredyt Inkaso S.A. (Kredyt inkaso I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty)
  • GetBack S.A. (Altus Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, 
  • Trigon Profit Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty, 
  • GetPro Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty);
  • Hoist Polska Sp. z o.o. (Hoist I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty)
  • S-Collect Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny
  • P.R.E.S.C.O. Investment I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty 
  • Intrum Justitia Debt Fund 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny.
"Profesjonalna porada prawna. Rzeczowe odpowiedzi na pytania problemowe. Pan Radca to przesympatyczny człowiek znający swoją profesję. Serdecznie polecam."
Jolanta J., sprawa PKO BP S.A.
zadłużenie 74 000 zł
"Super! Dziękuję. Sprawa wygrana"
Andżelika M., sprawa Kredyt Inkaso S.A.
zadłużenie 105 000 zł
"Mieszkam w UK, dostałem szybką odpowiedź. Kredyt w całości umorzony. Super pomoc - dzięki !"
Przemysław R., sprawa Alior Bank S.A.
zadłużenie 120 000 zł

Jak wygląda schemat naszej pomocy

1. Analiza dokumentów

Na podstawie przekazanych informacji dot. zadłużenia oraz przesłanych dokumentów dokonujemy bezpłatnej analizy Twojej sprawy.

2. Przygotowanie Planu działania

Następnie nasz zespół ekspertów (radcowie prawni i adwokaci) przygotuje dla Ciebie bezpłatnie Plan Działania i prześle na podany przez Ciebie e-mail.

3. Konsultacje i wyjaśnienie

Podczas wspólnego spotkania z naszymi ekspertami - radcami prawnymi oraz adwokatami wyjaśnimy Ci możliwości działania i reprezentacji w Sądzie lub przed Komornikiem.

Misją naszej Fundacji jest niesienie pomocy konsumentom, dłużnikom.  Zapewniamy zupełnie darmową analizę Twojej sprawy na bazie przesłanych dokumentów oraz informacji. 

Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie audyt zadłużenia czyli zestawienie Twojego zadłużenia w KRD, Komornika, sądach w tym e-Sądzie w Lublinie, dzięki czemu będziesz wiedział na czym stoisz.  

Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, dzięki czemu analizy i konsultacje przeprowadzamy zdalnie. Jesteśmy zatem w stanie pomóc Ci niezależnie czy mieszkasz w Polsce czy też za granicą.

Wielu klientów nie decyduje się bronić swoich praw bo niestety nie wiedzą, od czego zacząć, gdzie się zwrócić. Odpuszczają. To błąd. Często odpowiednie kroki na początku potrafią oszczędzić znaczne pieniądze.
Jakub Mielcarek
radca prawny

Jeżeli Bank wypowiedział Ci umowę,masz zadłużenie z innego tytułu albo sprawę w sądzie lub u Komornika - sprawdź jak możemy Ci pomóc - bezpłatnie.

Nie czekaj, z każdym dniem rosną odsetki oraz koszty obsługi zadłużenia. Jeśli otrzymałeś cokolwiek z Sądu lub od Komornika – nie wyrzucaj tego, przeanalizuj lub prześlij nam do analizy. Otrzymaj bezpłatną analizę Twojej sprawy i zobacz ile jak możesz zmniejszyć swoje zadłużenie albo pozbyć się długów w całości.

Akceptuję Regulamin
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Baltivia 2050 w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane formularzem oraz realizację usługi Analizy Umowy Kredytowej zgodnie z Regulaminem

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania, lub chciałbyś zasięgnąć naszej porady możesz skorzystać z formy bezpośrednio kontaktu wysyłając do nas e-mail, bądź też skorzystać z formularza kontaktowego poniżej.

W sprawach bardzo pilnych prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 502 149 727