Masz długi?
Sprawdź skuteczne sposoby na oddłużanie

Dowiedz się jak możesz zmniejszyć swoje długi
lub pozbyć się ich całkowicie. 

Zapewniamy nieodpłatnie profesjonalną pomoc w oddłużaniu dla osób fizycznych, firm i spółek przez doświadczonych prawników z Kancelarii Antywindykacyjnej.

Jak możemy Ci pomóc?​
Analiza umów oraz zadłużenia

Dokonujemy bezpłatnej wstępnej analizy wydanego w sprawie wyroku sądu oraz otrzymanego nakazu zapłaty. Analizujemy także pisma czy postanowienia komorników, umowy z bankami oraz porozumienia zawarte z firmami windykacyjnymi w tym zwłaszcza ugody o spłacie zadłużenia.


Ustalamy wysokość powstałego zadłużenia oraz pomagamy uzyskać dalsze dokumenty oraz informacje dotyczące zadłużenia 

Przygotowanie planu oddłużania

Opracowujemy przejrzysty plan oddłużania -  wskazujemy na najlepsze dostępne rozwiązania. 


Tworzymy audyt zadłużenia obejmujący zestawienie rodzaju oraz wysokości zadłużenia w sądach, e-sądzie, u komorników, rejestrach
BIK, BIG, ERIF.
Dowiesz się gdzie dokładnie i w jakiej kwocie masz zadłużenie co umożliwi podjęcie dalszych kroków do oddłużenia

Pomoc w sądzie oraz z komornikiem

Występujemy do sądów oraz komorników z pismami i wnioskami dot. zadłużenia. 


Przygotowujemy kompletne skargi na czynności komornika oraz sprzeciwy od nakazu zapłaty, apelacje (odwołania) od wyroków


Reprezentujemy dłużników przed Komornikami, Sądami, pomagając im w trakcie postępowania i doradzając na bieżąco.

Działamy w całej Polsce

Z powodzeniem prowadzimy ogólnopolski projekt polegający na oddłużaniu (antywindykacji).

Wykorzystujemy nowe technologie i możliwości. Zapewniamy naszym klientom wideospotkania, zaś  sprawy prowadzimy w całej Polsce. 

Nie ma znaczenia czy mieszkasz w Polsce czy za granicą. Jesteśmy Ci w stanie skutecznie pomóc.

Opis naszych usług

Nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym lub nakazowym, Komornik, egzekucja – co dalej? Jeżeli otrzymałeś nakaz zapłaty lub wyrok to pomożemy <BRskutecznie złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty lub apelację (odwołanie) od wyroku. 

Jeżeli prowadzona jest egzekucja z Twojego majątku (w tym licytacja nieruchomości) w ramach oddłużania przygotujemy w Twoim imieniu skargę na czynności komornika, zażalenie na klauzulę wykonalności lub podejmiemy inne czynności zmierzające do zawieszenia lub umorzenia postępowania egzekucyjnego.

Pomagamy uzyskać upadłość konsumencką w UK oraz w Polsce.

Analizujemy dokumenty, robimy zestawienie zadłużenia, przygotowujemy i wysyłamy do właściwego Sądu kompletny wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej lub tzw. układu konsumenckiego (upadłości z zachowaniem mieszkania/domu).

Pomagamy przygotować się do sprawy, oferujemy reprezentację przed Sądami na terenie całego kraju.

Udzielamy bieżących porad i wskazówek dot. oddłużania. Przygotowujemy i wysyłamy pisma antywindykacyjne do czasu ogłoszenia upadłości, celem zawieszenia, odroczenia lub umorzenia postępowań egzekucyjnych

Działamy kompleksowo. W ramach oddłużania pomożemy przeanalizować umowy handlowe, umowy dzierżawy, najmu oraz inne porozumienia i wskazać na skutki prawne (dotyczy również wypowiedzianych umów). 

Przygotowujemy zestawienia zadłużenia firmy oraz tworzymy projekt planu oddłużania i restrukturyzacji. Na bazie planu proponujemy konkretne działania zmierzające do zmniejszenia zadłużenia w tym obejmujące: 

 1. przygotowanie odpowiedzi do wierzycieli (oddłużanie przedprocesowe)
 2. analiza i zawarcie porozumień, ugód itd.
 3. uzyskanie pomocy publicznej
  (dotacje, subwencje, pomoc kryzysowa, układ ratalny ZUS)
 4. przygotowanie sprzeciwu od nakazu zapłaty lub apelacji (odwołania) od wydanego wyroku (oddłużanie w ramach procesu sądowego)
 5. stworzenie propozycji spłaty zadłużenia dla wierzycieli wraz z analizą umów z kontrahentami
 6. wysłanie w imieniu dłużnika skarg na czynności komornika, powództwa przeciwegzekucyjnego lub zażalenia na klauzulę wykonalności 
 7. pomoc i reprezentacja w toczących się postępowaniach sądowych na terenie całego kraju 

Nasi prawnicy mają duże praktyczne doświadczenie w procesach oraz postępowaniach upadłościowych obejmujących upadłość (w tym układ), likwidację, lub restrukturyzację firmy lub spółki.

Z powodzeniem prowadzili sprawy obejmujące ogłoszenie upadłości układowej czy też likwidacyjnej z wieloma wierzycielami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować skuteczne oddłużenie począwszy od przeanalizowania całości dokumentacji firmy, przygotowania kompletnego wniosku o ogłoszenie upadłości oraz nadzorowania i reprezentacji w procesie upadłościowym do momentu ogłoszenia upadłości przez Sąd.

Ponadto pomagamy w sporach i sprawach sądowych z wierzycielami oraz dłużnikami (rozliczenia kontraktów, realizacja inwestycji itd.)  

Otrzymaj darmową analizę swojej sprawy

Akceptuję Regulamin
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Baltivia 2050 w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane formularzem oraz realizację usługi Analizy Umowy Kredytowej zgodnie z Regulaminem

Abyśmy mogli dokonać analizy sprawy prosimy uzupełnić formularz o niezbędne dane, załączyć skany (zdjęcia) dokumentów, a w polu tekstowym wpisać np.

 1. Nazwa wierzyciela (Bank, kontrahent, firma windykacyjna np. Kredyt Inkaso)
 2. Rodzaj długu (umowa pożyczki, kredytu, faktura, umowa o współpracy itd.)
 3. Na jakim etapie obecnie jest sprawa (wezwanie przedsądowe, sprawa sądowa, egzekucja, licytacja nieruchomości lub ruchomości)
 4. Jeżeli był wysłany nakaz zapłaty lub wyrok, to czy został odebrany, jeśli tak to przez kogo i kiedy (w razie zmiany adresu zamieszkania prosimy podać tę informację).
 
W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub problemów z załączeniem pliku (skanu) prosimy użycie standardowego formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce Kontakt.
Nasze ID. Dowiedz się jak działamy

Od pomysłu do rezultatu.​

Analizujemy szczegółowo uzyskane dokumenty oraz informacje szukając jak najlepszego rozwiązania sytuacji i wyjścia z zadłużenia.

Opracowujemy plan działania, a potem konsekwentnie realizujemy jego założenia dzięki czemu osiągamy bardzo dobre rezultaty w oddłużaniu. Przedstawiamy sytuację jasno i klarownie, dzięki czemu macie Państwo pełny obraz swojej sytuacji.

Przez wiele lat wypracowaliśmy skuteczne sposoby oddłużania, dopasowując je do potrzeb klientów.

Antywindykacja. Oddłużanie. To nasza specjalizacja.​

Nasi prawnicy specjalizują się w sprawach dotyczących zadłużenia, upadłości – skupiamy się na tym na czym się znamy, dzięki temu jesteśmy skoncentrowani w 100% na pomocy w zmniejszeniu lub całkowitym pozbyciu się zadłużenia. Lubimy pomagać i dzielić się naszą wiedzą.

W odróżnieniu od różnego rodzaju firm czy kancelarii antywindykacyjnych stawiamy na przejrzystość działania oraz realne doświadczenie naszych ekspertów – radów prawnych i adwokatów.

Reprezentujemy naszych klientów w sprawach oddłużenia
(antywindykacyjnych) z m.in.

 • Kruk S.A. (Prokura Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty),
 • Kredyt Inkaso S.A. 
 • Kredyt Inkaso I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty
 • GetBack S.A. (Altus Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty,
 • Trigon Profit Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty,
 • GetPro Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty);
 • Hoist Polska Sp. z o.o. (Hoist I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty)
 • S-Collect Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny
 • P.R.E.S.C.O. Investment I Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty
 • Intrum Justitia Debt Fund 1 Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Niestandaryzowany Fundusz Sekurytyzacyjny oraz wiele innych firm.
Newsy z bloga